Поликлиника Мартини - Се што му е потребно на Вашето здравје, на едно место!

  • Јавете се на

    034 335 020; 071 296 515
  • Ул. Атанас Јанев 5

    2400 Струмица
  • Пон - Пет

    08:00 до 20:00

Предменструален синдром (ПМС)

Болни менструации

Ендометриоза

Болни сексуални односи

Генитален херпес

ХПВ

Кондиломи

Синдром на полицистични јајници

Каснење на менструација

Габична инфекција

Интимна нега

Промени на грлото на матката

Цисти на јаници

Циста и апсцес на Бартолиниева жлезда

Обилни и продолжени менструации

Рана менопауза

Смалено либидо