Поликлиника Мартини - Се што му е потребно на Вашето здравје, на едно место!

 • Јавете се на

  034 335 020; 071 296 515
 • Ул. Атанас Јанев 5

  2400 Струмица
 • Пон - Пет

  08:00 до 20:00

Испратете порака...

  Контактирајте не...

  Или побарајте не...

  Доколку имате одредени други прашања обратете ни се...

  • Адреса: Ул. Атанас Јанев 5 2400 Струмица
  • Телефон: + 389 34 335 020
   + 389 071 296 515
  • Емаил: info@martini.mk