Поликлиника Мартини - Се што му е потребно на Вашето здравје, на едно место!

 • Јавете се на

  034 335 020; 071 296 515
 • Ул. Атанас Јанев 5

  2400 Струмица
 • Пон - Пет

  08:00 до 20:00

Закажете термин

  Awesome Image

  Како професионалци, секогаш се стремиме кон обезбедување на најдобрите услови за нашите пациенти. Нивното задоволство е мерило за нашата успешност!

  Гинеколошко акушерска амбуланта

  Гинекологија

  Се стремиме кон обезбедување на најдобрите услови за нашите пациенти. Располагаме со најмодерна апаратура и нудиме комплетен сет од прегледи, снимање и дополнителни услуги.

  Повеќе

  Семејна медицина

  Семејна медицина

  Грижата за нашите пациенти е на прво место. Обратете ни се во секое време, нашите лекари ќе ве сослушаат и заедно ќе ги надминеме сите проблеми. Роаботиме со договор со фондот и со можност за закажување на преглед по телефон кај матичен лекар.

  Повеќе

  Педијатрија

  Педијатрија

  Следејќи ги потребите на нашите пациенти, во просториите на поликлиника Мартини започнува со работа нова специјалистичка ординација по педијатрија во која може да го следите психофизичкиот развој на вашите малечки – од новородени па се додека да пораснат. За здрави деца и спокојни родители – поликлиника Мартини

  Повеќе

  Биохемиска лабораторија

  Лабораторија

  Модерната биохемиска лабораторија во која спроведуваме современи анализи за точна и прецизна дијагностика и ефикасен третман. За преземање на резултати притиснете на копчето „ПОВЕЌЕ“.

  Повеќе

  Аптека Мартини

  Аптека

  Во склоп на Поликлиника Мартини работи и Аптека Мартини. Покрај најбараните медикаменти и суплементи, широкиот асортиман е надополнет и со ексклузивни производи.

  Повеќе

  Видео Содржини

  example-image

  Влијае ли возраста на трудницата врз породување?

  example-image

  Животот кој расте во вас доверете ни го нам!

  example-image

  Приказ на бременоста во недели

  example-image

  Здрава бременост со искусниот тим на Мартини

  example-image

  Гостување во Телевизија 24 на тема: Скрининг за фетални аномалии

  Последни новости

  Третман на ерозија односно рана на грло на матка со радио-бранови

  Ерозија на грло на матка ( популарно познато како рана на грло на матка, med. Ectropia cervix ) Ерозија на грло ...

  Oтстранување кондиломи со метод на радио-бранови користејќи го апаратот Proxima

  Отстранување на кондиломи со метод на радио-бранови е ефикасно, брзо и комфорно. За отстранување на кондиломи со радио-бранови доволна е една ...

  Спермограм – Анализа на семена течност

  Што претставува анализа на семена течност – спермограм? Спермограмот претставува анализа на здравјето и вијабилноста на сперматозоидите на мажот. Семена течност ...

  Зачленете се на нашиот билтен и бидете во тек со сите новитети, промоции и специјални понуди

  martini poliklinika martini za nas cekalna za pacienti martini ambulanta dnevna bolnica biohemiska laboratorija biohemiska laboratorija 2 martini novosti ginekologija ambulanta ginekologija ambulanta 2 martini za nas martini apteka martini poliklinika martini online apteka