Поликлиника Мартини - Се што му е потребно на Вашето здравје, на едно место!

  • Јавете се на

    034 335 020; 071 296 515
  • Ул. Атанас Јанев 5

    2400 Струмица
  • Пон - Пет

    08:00 до 20:00
gostuvnje dr madzunkov zdravje emisija fetalni anomalii

Погледнете го видеото од гостувањето на Д-р Никола Маџунков во емисијата „Фактор здравје“ на телевизија 24 Вести.